Брошка колосок 75х25
- В наличии
- Код: 2028690932
980 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брошка виготовлена з медичного сплаву, який відзначається надзвичайною довговічністю та стійкістю до корозії. Медичний сплав є ідеальним вибором для тих, хто страждає від алергій на метал, оскільки він не викликає подразнень і не викликає алергічних реакцій на шкірі. Колосок має унікальний дизайн тв інкрустований жовтими і блакитними цирконієвими камінцями, які надають йому блиск і вишуканість.
Колосок поставляється в стильній оксамитовій коробочці, яка додає виробу вишуканості і робить його готовим до подарунку. Ця прикраса чудово підходить для будь-якого важливого заходу, від вечірки до офіційної події.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Медицинская сталь |
| Стиль исполнения | Флористика |
| Камни вставки | Циркон |
| Длина | 75 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 980 ₴








