Брошка колосок 40х30мм
- В наличии
- Код: 2019206821
820 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колосок розміром 4 на 3 сантиметри, виготовлений із медичної сталі та інкрустований іскристими цирконієвими каміннями, які додають виразності та шику. Презентована в синій оксамитовій коробочці, брошка є ідеальним вибором для подарунка або як розкішне доповнення до вашої ювелірної колекції. Елегантний дизайн у формі колоска символізує плідність та процвітання, роблячи цю брошку не просто прикрасою, а й талісманом. КОРОБОЧКА В КОМПЛЕКТІ.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Медицинская сталь |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вес | 0.05 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 820 ₴




