Брошка золотистий голуб 50х40мм
- В наличии
- Код: 1983370841
380 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукана прикраса розміром 50x40 мм у вигляді голуба, виготовлена з суцільного металу з золотим покриттям. Ця брошка надасть вашому стилю елегантності та особливості. Коробочка в комплекті!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал | Сталь |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Вес | 0.05 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 380 ₴






