Брошка полуничка 55х35мм
- В наличии
- Код: 1983353849
350 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чарівна прикраса розміром 55x35 мм. Ця брошка додасть вашому образу нотку весняного шарму та свіжості, ідеально підходить для створення яскравого та весняного настрою. Коробочка в комплекті!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал | Латунь |
| Длина | 55 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Вес | 0.05 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 350 ₴





