Брошка сніжинка з перлинками 45мм
- В наличии
- Код: 1943547182
480 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брошка поставляється у вишуканій оксамитовій упаковці, що робить її відмінним подарунком для ваших близьких або для себе. Ця брошка стане незамінним аксесуаром під час різдвяних вечірок, новорічних святкувань, а також буде чудовим доповненням до вашого зимового гардеробу.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Тематика рисунка/формы | Новый год/Рождество |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
- Цена: 480 ₴



