Брошка-кулон колосок 60х20мм
- В наличии
- Код: 1914920375
560 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оксамитова коробочка в комплекті.
Нехай брошка колосок стане відображенням вашої ніжності та стилю, нагадуючи про природну красу і відтінки літа. Оберіть цю унікальну прикрасу для особливих моментів та подаруйте собі чи близьким радість від носіння такого неперевершеного шедевру.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Материал | Бижутерный сплав |
| Стиль исполнения | Флористика |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 560 ₴





