Брошка колосочок з жовтими камінцями
- В наличии
- Код: 1906730524
390 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн брошки нагадує колосок - символ плодючості і багатого урожаю. Вона має вишукану форму і виглядає ніби зроблена з золотистої пшениці. Камінці, розміщені на брошці, додають їй яскравості та особливого шарму. Розмір колосочка 40х7мм, довжина ланцюжків 100мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал | Латунь |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 390 ₴


