Брошка срібна корона 50х30мм
- В наличии
- Код: 1906708997
350 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брошка срібна корона розміром 50х30 мм - це витончена прикраса, яка прикрасить ваш образ і надасть йому нотки королівської елегантності. Вона виконана в срібному кольорі, що надає їй благородства і розкоші.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал | Латунь |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
- Цена: 350 ₴



