Брошка квітка з камінцями 4х3см
- В наличии
- Код: 1900260555
330 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брошка "Квітка з камінцями" вразить своєю природньою красою і неповторним дизайном. Виготовлена з високоякісних матеріалів, ця прикраса має форму прекрасної квітки і заворожує візерунком з блискучих камінців, які грають різними кольорами у світлі. Розмір брошки становить 5х3,5 см, що робить його достатньо помітним, але при цьому зручним для носіння.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Тематика рисунка/формы | Растения, Цветы |
| Материал | Латунь |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 330 ₴




