Брошка бант
- В наличии
- Код: 1892751439
340 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Золотистий бант вироблений з увагою до деталей, має розкішний вигляд, який привертає погляди. Розкіші перли на банті, створюють ефектний контраст і додають брошці вишуканості. Ця прикраса додасть виразності вашому образу та підкреслить вашу унікальність.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал | Латунь |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 340 ₴




