Брошка золотистий бант з перлиною
- В наличии
- Код: 1874518518
335 ₴
+380 (50) 918-22-23
- +380 (67) 918-22-23
возврат товара в течение 14 дней бесплатно

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Брошка "Золотистий бант з перлиною" - це символ елегантності та ніжності. Цей чудовий аксесуар представляє собою золотистий бант, прикрашений неперевершеною перлиною. Виготовлена з якісних матеріалів, ця брошка має блискучий золотистий відтінок, який привертає погляди. Центральна перлина надає їй елегантного сяйва та неповторного шарму. Цей аксесуар створить бездоганну доповнення до вашого одягу, незалежно від події або заходу.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Материал | Латунь |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вес | 0.01 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Золотистый |
- Цена: 335 ₴




